huxa

Proč se v Evropě staví mešity a ruší se naše svátky kvůli muslimům?

viz zrušení vánočního stromku, staví snad muslimové křesťanům kostely? NE! Sekají jim hlavy.

Nejlepší odpověď
anonym

Který náš svátek zrušili muslimové?

Další odpovědi
badisko

:D jake ruseni vanocniho stromku?..nadhod odkaz at se na tu blbost muzu taky padivat…

ten který je

Bruselská radnice měla obavy ohledně muslimské komunity a tak rozhodla takto:
http://www.ces­katelevize.cz:8008/ct2­4/svet/203734-svitici-kovova-konstrukce-misto-vanocniho-stromu-bruselane-zuri/

Drap

A myslíš že to tady víme ? Obratˇ se na svého europoslance a navrhni mu řešení.

gepik

Protože chtějí žít u nás (v Evropě) ale podle svých pravidel. Použijeme li analogii, podívej se na Ameriku, taky slaví vánoce, velikonoce… , ale indiánské svátky nikdo nezná natož aby je slavil.

Braník

naše svátky se kvůli muslimům neruší