zett

Proč se v Bermudském trojúhelníku ztrácejí lodě a letadla?

Odpovědi
Kepler

Je to oblast se zvýšeným výskytem bouří, takových je ale po světě mnohem, mnohem víc a daleko horších. Jen kolem několika „záhadných“ zmizení letadel, či lodí vznikl neskutečný humbuk a rychle se toho chytli různí záhadologové. Neexistují ani oficiální statistiky, které by potvrzovaly zvýšený výskyt nehod neobvyklých nebo nevysvětlených.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ber­mudsk%C3%BD_tro­j%C3%BAheln%C3%ADk

mosoj

Protože se krade i tam !

talka

Obrovské bubliny metanu (Novinky.cz)
V souvislosti se s mizením lodí a letadel v bermudském trojúhelníku se objevila i teorie, která tvrdí, že plavidla i letadla možná pohltila obrovská bublina metanu, která vybublala ode dna na povrch. Vědecké pokusy potvrdily, že je to skutečně možné – že v okamžiku, kdy se bublina dostane k hladině v blízkosti plavidla, může se plavidlo „propadnout“ hluboko do vodní masy.. Tahle teorie má ale také trhlinu – vznik ohromných bublin plynu je sice možný, ale objevuje se opravdu jen velmi vzácně.