dmatejek777

Proč se už 20. července objevují reklamy: Hurá do školy! ; Škola je zpátky!

Zdá se vám to v pořádku?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nový školní rok už pomalu klepe na dveře a tak se obchodníci snaží co nejdřív vydělat peníze prodejem potřeb do školy. To samé je na Vánoce, to už ale straší v říjnu někteří a Velikonoce v únoru.

Další odpovědi
anonym

A je v pořádku, že v září se objevují reklamy na vánoce ?! Kšeft je kšeft !

Drap

A i kdyby to v pořádku nebylo, tak co s tím jde dělat ?

led

Ano, je to v poriadku. Tie nápisy mali začať už 1.července…
Je to dobre načasovaná a správna výstraha všetkým, čo budú mať niečo do činenia so školou -žiaci, rodičia, učitelia, obchodníci, zamestnávatelia. Varuje, aj v ťažkých chvíľach horúceho leta a teplého piva, že večne živé slová „učiť sa, učiť sa, učiť sa“ a nákup pomôcok nenechávajte na poslednú chvíľu. Treba si aj počas máčania vo vode opakovať malú modifikáciu známu Archimedovej poučky „Žiak ponorený do prázdninového ošiaľu vytláča z hlavy školské znalosti silou rovnajúcou sa množstvu energie prázdninám dávanej“.
Obchodníci a ich reklamy nás od úplnej straty školských znalostí zachraňujú.

nonnel

Protože ti, co ty reklamy vymýšlejí mají asi také děti a už si potřebují odpočinout. Je to jako když si někdo stříhá metr.
Doplňuji:
Toho bohdá nebude, aby český král, ponořený do kapaliny byl nadlehčován silou, která se rovná součtu čtverců nad oběma odvěsnami.

Andre5000

Teď se ti to zdá být protivné, ale jednou budeš na tu školu s nostalgií vzpomínat.