Michal Kole

Proč se úřednice na uřadě práce, nesnažila, alespoň najít řešení ve smyslu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá ?

Když mi z nezaměstnanosti, „tekli nervy“, měl jsem předepsaný diazepan.

Tak je asi evidentní, že čím déle nebudu mít práci, tak to bude čím dal horší, tudíž je čím dál větší riziko, že „selžu“ u pracovního pohovoru, když jsem měl nervy v kýblu.

Proč ta ženská neuvažovala logicky a analyticky ?

Nejlepší odpověď
anonym

Naopak, Michale, úřednice uvažovala pragmaticky a zodpovědně. Ona Ti prostě nemůže dát práci jen tak naooko. To by potom odvedla ona sama práci mizernou a byla by za to činěna zodpovědnou. Samozřejmě v první řadě Tebou.
Píšu Ti tu pořád dokola, že úřednice nemohou dělat zázraky a pokud pro Tebe vhodné uplatnění není, tak prostě není.
Buď v klidu a buď rád, že máš důchod. Víš kolik lidí jenom tady na odpovědích Ti ho může leda tak závidět? Možná by ses divil.

Další odpovědi
Ar

Že by třeba úřednice založila Fy a v ní pracovní místo, které by jsi zvládl vykonávat ?

Když máš rád tak přísloví, co třeba „Kde nic není ani smrt nebere“

Drap

Uředníci nemají v náplni práce uvažovat logicky .