Proč se u smazané otázky PŘESNĚ neuvede proč byla smazána. Důvod: Ostatní to je co konkrétně?

Otázka zněla: Kolik po své IDEALNÍ partnerce požadujete, aby udělala bazénů 50 m)nad/pod vodou a jakým stylem a rychlostí?

Vadilo by Vám kdyby si pod vodou držela nos a bála otevřít oči ?

Co je na otázce „proti“ kodexu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Tenhle systém mazání a přesouvání mi také není úplně pochopitelný. Ale na konkrétní dotaz jsem se konkrétní odpovědi nedočkala. Ze Tvé otázky bych ale usuzovala na to, že někomu připadalo víc než nevhodné, jak si hodláš testovat IDEÁLNÍ partnerku. Jsi připravený podvolit se obdobné zkoušce jako IDEÁLNÍ partner?

Další odpovědi
Sea

možná bych o takové partnerce věděla: tvá ideální partnerka je žába 🙂

iceT

Já pod vodou běžně zavírám oči a držím si nos,mému partnerovi to nevadí a mou ideálnost měří podle jiných kritérií,než podle toho jestli umím plavat nebo jak dlouho vydržím pid vodou.Holt já jsem kapr a on delfín.

MichalN

napadlo mě že je to z tohohle důvodu: „protože je to pořádně divná otázka“, jenže pak by se těch otázek tady musela promazat ještě aspoň další půlka aby tu zůstaly smysluplnější dotazy, takže tohle důvod nebude

ty jsi vodník?