Georgo2010

Proč se u pultového prodeje masa neuvádí na cenovkách za výklenkem i podíl masa? Proč to zpravidla ani prodavači neví?

Doplňuji:
Ano, máte pravdu, myslel jsem spíše krájené salámy v úseku uzenin (vyšší cena totiž nemusí vždy nutně znamenat vyšší podíl masa). Tuto informaci zjistím až následně po zabalení a přilepení etikety od prodavačky.

Nejlepší odpověď
MacChill

U pultové prodeje MASA je podíl masa 100%. Pokud myslíte uzeniny, tak tam to prodavači vědí, protože to mají napsané na obalech, ze kterých to vybalují. Asi jsou jen liní se jít podívat.