dEnnYyyyy

Proč se u nás nedá vyžít z minimální mzdy?

Nejlepší odpověď
briketka10

těžko se dá vyžít !
mám částečný důchod a skoro žebrám :(

Další odpovědi
zzzlatokopka

Ale dá, spousta lidí z ní žije:-(((

Je na prd, že mnohdy je na tom pracující za minimální mzdu hůře, než nemakačenko:-((( To je vážně hnus!!!

Agnet, 8litrů už dávno není:-)))

cukrar

Jak kdo, někdo nemá ani to a vyžije.

Drap

Je spousta lidí, kteří mají podstatně méně.

Agneta

Proč by se nedalo? Já jdu do restaurace U zlaté studně, a těch 8 000,–Kč mi v pohodě stačí. Dobře se najíš, jen k tomu neber ještě víno, je předražené, láhev 35 000,–Kč :DDD
Doplňuji:
http://www.te­rasauzlatestud­ne.cz/

briketka10

to bych si někdy přála jíst jen tak
dorty a koláče navíc se tomu smát..

Agneta

Briketko, mě se teď v sobotu skutečně stalo(a že jsem se tomu vždycky smála…), že jsem neměla chleba, a musela fakt jíst od rána do večera dorty a koláče, sice super – se šlehačkou, ale (krom kakaa) nic jiného…jak ta francouzská královna:DDDDDD

Agneta

„Agnet, 8litrů už dávno není:-)))“

A kolik teda?
Ale u studny stačí i 5litrů…:DDD

zzzlatokopka

Myslím že 9200 hrubého, by ti zbylo i na hambáče v mekáči:-)))))))))

Agneta

nó, na taxi:D

zzzlatokopka

Ale ne pražské, tam by tě svezli sotva kilometr:-DDD

Agneta

To máš pravdu…> někdy 3× dražší, než v Německu, fakt (turbo):1 km: 200,–Kč, fakt:DDD