9 řemesel

Proč se tu objevují otázky,

na něž je spousta odpovědí,často lepších,to si přiznejme, na netu? Přeci když ji umím napsat sem , tak to snad dokážu i do vyhledávače!Pak je to i o dotazované vysoké návštěvnosti, což je na druhou stranu dobré.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zkuste dát otázku na kterou na inetu nenajdete odpověď. Párkrát se mi to povedlo.
Na druhé straně odpovědi na položenou otázku uvedené na inetu nemusí být zrovna správné.
Přiznejme si však, že většina odpovědí zde je čerpána na inetu buďto odkazem nebo reprodukcí. Jsou zde na to specialisti.
Pravdou také je, že zde mohu dostat stručnou odpověď, která mně bude vyhovovat a nemusím se pracně prohrabávat někdy nepřehledným inetem.

Další odpovědi
rynek878

Jak vidíte,tak všichni nejsou schopni si to sami vyhledat,a nebo si tolik nevěří a dají na odpovědi více lidí.
je pravdou,že tu samou otázku jsem našel i na jiných webech.

Bumbes

Že se ve tvé otázce nachází slovíčko „často“ a né „vždy“ jasně dává na srozuměnou, že se právě zde občas objeví i odpovědi, které jinde nenajdeš. Nebo najdeš velmi obtížně.

Miroslavst

Protože pokud si zadám do vyhledávače co si mám stáhnout když chci něco na počítači dělat a nemám to, těžko se mi na netu dostane odpovědi, že si mám stáhnout kalhotky, slipy apod. To se dozvím jen zde.
Jinak je plno odvětví, kde se to dozvím na netu tak nesrozumitelným způsobem, že stejně nic nevím. Zde mi přeci jen někdo odpoví jednoduše.

Chandler

Zde je rychlejší odpověď .. jak inteligentní a logické. Stačí trochu přemýšlet. Navíc nemáš zdání, zda konkrétní problém řeší dotyčný jen zde, může ho řešitna více forech, webech souběžně zároveň.