huxa

Proč se třeba fotbalista naštve, když mu někdo řekne, že hraje jak Kokot?

Například tento Kokot vyhrál několikrát jeho klubu první ligu…

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­le%C5%A1_Kokot

Nejlepší odpověď
autacek

Fotbalista se bezesporu naštve proto, protože má misto hlavy mičudu. Kupodivu je mu i přes to zcela jasné, že jde o vulgární nadávku (ze slovenčiny), nikoliv o příjmení fotbalisty ze Slovinska.

Další odpovědi
badisko

ty by jses taky trochu nastval kdybych ti rekl ze jsi Koko* ne ? tohle oznaceni si fakt malokdo spoji s fotbalistou spis s nadavkou …

zjentek

protože když někdo dělá profesi a dozví se, že to dělá jako kokot, jistě mu to zalichotí. Zvláště od těch, kteří tu profesi znají teoreticky, to obzvláště zalichotí. Asi tak, jako když se u nás dvořil jeden místní bezelstný obyvatel jedné slečně a na náměstí ji sdělil: „hej ty si fajna děvucha po pysku jak cip“ ..to každé ženě zalichotí ,)

Reezo

Je to jdiná věc která mu třeba jde. Když mu to někdo řekne tak se ho to dost dotkne. Stejné je to jako kdyby jsi udělal nějaký projekt, o kterém by jsi si mohl myslet, že je super. Pak příjde šéf a řekne, že to je na hovno 🙂 jak by jsi se citil ty?

marci1

Ale je velký rozdíl mezi kokotem s malým a Kokotem s velkým-„k“,:-)