bububabu

Proč se toto děje?

Proč když ve vzduchu otáčím pravou nohou po směru hodinových ručiček a pravou rukou ve vzduchu píši číslici 6 tak noha se začne točit do protisměru? Jak si vysvětlit tento chod mozku po lékařské nebo vědecké stránce?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-byste-vysvetlili-tento-jev-proc-to-nase-noha-nedokaze

Vložila jsem otázku „Jak byste vysvětlili tento jev? Proč to naše noha nedokáže?“

Najdete několik vysvětlení.

Další odpovědi
mosoj

Mně se nic takového neděje.

bolak

Nevaříš náhodou podle receptů ládi hrušky? Todle je totiž jeden ze tří vedlejších příznaků.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PBkC2XxzxeY
…mrkni na to,třeba se dozvíš i zajímavější akce.

Caldecott

takze pravou nohou doprava, a levou rukou do leva? to je jednoduchej zakladni trik. parkrat udelej, a mozek si bohuzel zvykne . mosoj nevi vo co jde, ale reptat to jo.

briketka10

doufám, že se na mě iceT nebude zlobit,
ale její citace tohoto mě moc pobavila 😁

to fakt jo :))
Já to ani nezkouším,ale vždy mě fascinovali a fascinují bubeníci,jak dokážou mlátit všema čtyřma končetinama jinak.

a mě to jde taky po delší době zkoušení..