proč se tolik uživatelů ptá jak vzniklo jméno když to jde lehce najít na google?

http://aba.wz.cz/…
Doplňuji:
Beaes to je jen jeden odkaz našla jsem odkazů tolik že bych našla určitě i vaše jméno

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je ľahšie sa opýtať, než vyhľadávať

Další odpovědi:

Zlatý

Asi proto, že tam nejsou všechny, mé tam není ani jméno, ani píjmení.

Pokročilý

Jsou to přece odpovedi.cz. Tady se všichni ptají na všechno a tak to bude. Jen nevím jaký má smysl když tu někdo dává ty doplňovačky. např. Doplňte to nebo ono...
místo aby se odpovídalo tomu, kdo to víc potřebuje

Stříbrný

Je to moc práce to jméno vyhledat,tak se lidé zeptají.Nic ve zlém. Michal

Zlatý

To nevím, proč se tolik uživatelů ptá, ale abych se připojil, nevíš jak vzniklo mé jméno?

Všiml jsem si že někteří sem posílají otázky anonymně aby pak mohli vzápětí odpovědět. Takže je to vše pouhá zábava když nic jiného.

Stříbrný

Je to jenom pohodlnost v knihovně mají o vzniku jmen a příjmení velikou knihu. Dojít se do ní podívat nebo si jí půjčit je pro někoho hozná práce a stráta času.
Doplňuji:
Je to práce, přijít na takovou otázku na kterou se ještě nikdo neptal, a je zajímavá.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Pro Elektrikář: to by pak Odpovědi vůbec nemusely existovat, protože co nenajdeš na netu, najdeš v knížce....
A ano, je mi zatěžko jet 40 km do knihovny a do MVS se mi nechtějí vkládat peníze a pak taky musím čekat,než kniha dojde.... to jsou Odpovědi potom rychlejší než dojíždění nebo čekání na MVS.

Zlatý

1popelka1

Nevím, jak ostatní, ale já se ptám, když odpověď nenajdu na internetu nebo s ní nejsem spokojena a chci si ji ověřit a potvrdit z jiného zdroje.

Zlatý

BEAES

aha :o)

anonym

Miroslavste vím ,ale nepovím

Zlatý

annas

Nesouhlasím s czechrapsindem, že někdo anonymně vloží dotaz a pak si sám odpoví. Nemluvím o křestních jménech, zkuste vyhledat příjmení. Musíme vědět, kde hledat, mít i určité vědomosti o původu jmen, hláskových změnách atd.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.