Bronzový

Proč se ti chlapi tak rozčilujou?

Napsala jsem sem jeden dotaz. No, bylo to spíš tak trochu vyprávění pro usmání. Očividně jsem ale vzbudila dost velký negativní postoj mužského osazenstva zdejších odpovědi.cz. Pánové, ono to nebylo myšleno jako nějaký útok. Bylo to pro zasmání. Zajímalo by mě, proč se hned začnete navážet do ženských, že jsou takové nebo onaké za volantem? To nebyl žádný útok. Jenom se mi to opravdu stalo. Já nejsem žádná feministka. K té mám zrovna já opravdu hodně daleko. Feminismus považuju za jednu z největších "kra.in", co kdy vytanula na světlo boží. Proč jste hned tak popudliví, pánové?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jsem si ty odpovědi všechny znovu přečet, nebyl v nich ani náznak popudlivosti. Jen jsme nabídli protiváhu, situace, v níž zase ženy "excelují" - rovněž pro zasmání...
Doplňuji:
* v nichž

Další odpovědi:

Máme to v "pracovní náplni."
Vy ji máte ovšem také,ale kapku jinou.

Zlatý

Pokud vime,tak chlapi se do zenskych nenavazeli...bylo to presne naopak.
No berte to tak,ze chlapi maji uplne jine myslenkove pochody nez vy,a s tim nic neudelate.To,co je pro vas hracka chlapi zvladaji jen stezi a to,co chlapi zvladaji levou zadni je pro vas Gordicky uzel. Tyhle rozdily jsou dany proste uz v genech.

Bronzový

Já teda musim kluky bránit-jsou daleko férovější než ženský a hlavně!-řeší opravdový problém a ne blbosti.Myslím že jsme především lidi.

Zlatý

bránijou se stejně jako my akorát že mi toho více skousnem si myslím

Stříbrný

Ale ,ale,najednou....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.