Proč se takto zachovali rusáci při hokeji?

Mám na mysli,to že odešli z ledu.Kdepak je ta čest sportovců?
Ještě začnou pálit hokejky a zas tu budou u nás pařáky.
Rusáci neumějí prohrávat. Nepsaný zákon hovoří jednoznačně – hráči poraženého týmu čekají na ledové ploše až do té doby, než vítězný tým dostane zlaté medaile a jejich kapitán nezvedne pohár pro vítěze nad hlavu. Vzápětí ještě počkají na státní hymnu soupeře. Svou přítomností členové poraženého týmu dávají najevo úctu k vítězi.
Sborná propadla během zápasu, v němž od Kanady inkasovala šest gólů. Propadla ale i po závěrečné siréně, když opustila ledovou plochu ještě před tím, než kapitán Javorových listů Sidney Crosby převzal pohár pro vítěze. Podivný incident také ukázal rozkol názorů mezi největšími ruskými hvězdami.
Zdroj:http://www.spor­t.cz/ms2015/os­tatni/clanek/676408-rusti-hokejiste-si-urizli-ostudu-a-ukazali-rozbroje-uvnitr-vlastniho-tymu.html#hp-sez
Doplňuji:
http://www.spor­t.cz/ms2015/os­tatni/clanek/676450-briza-kritizuje-rusy-rozbourali-pozitivni-atmosferu-a-pak-se-zachovali-jako-v-pralesni-lize.html#hp-sez

Nejlepší odpověď
Mirdas

Zda cokoliv neprobíhá podle představ Ruska, okamžitě to dají okolí najevo a je jim zcela jedno jakým způsobem.
Vyspělé národy sice nechápou podobné a nejen sportovní výlevy, přesto se i u nás ještě najdou tací, kteří to od Rusů budou obhajovat, omlouvat a svádět na kohokoliv jiného.
Jak smutné.

Další odpovědi
Klaproth

Je to další provokace NATO a jeho vazalů vůči Rusku.

fcoop

Prostě Rusové.......­.........není,co dodat.
Oni udělali zásadní chybu.Nenasadili Putina.
Vždyť Vladimír je přece špičkový hráč.

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/VIDEO-Zazracny-Putin-se-zase-predvedl-svetu-Na-hokej-do-Prahy-ale-nedorazi-375440

I když – on možná neměl čas – třeba ho ptáci na základě dobrých zkušeností požádali,aby jim znovu ukázal cestu a on,duše dobrá,jim vyhověl.

http://zpravy­.idnes.cz/putin-jako-vudce-jerabu-0v6-/zahranicni.as­px?c=A120906_101255_zah­ranicni_ts

Stingo

Když si představili, že na to kouká Putin, tak se šli radši co nejdřív schovat.

anonym

No protože to jsou prostě Rusáci