žolik

Proč se tak často lidé chovají,neváží si ničeho,pohrda­jí,zdravím,ro­dinou,všude vidí jen špatné věcí.

Odpovědi
hanny 2

Je to hlavně dané výchovou.Zdravím může pohrdat jenom blázen nebo ten,kdo ještě nemocný nebyl.Ale takhle se chovají děti v pubertě,VĚTŠINOU z toho vyrostou.
Doplňuji:
Dědapetr má pravdu,ale to už jsou lidé,kteří mají nějakým způsobem narušenou psychiku.

dědapetr

Stává se to lidem kteří zažili něco co jim ublížilo a pak se chtějí mstít celému světu a nebaví je život,A neuvědomují si že nejvíc ubližují opět sami sobě.

mosoj

Dědapetr" samozřejmě souhlasím. Ale co pak na silnici, kde hodně řidičů ztratilo pud sebezáchovy, soudnosti a zdravého rozmu , ohleduplnosti a ohrožují sebe ale hlavně ostatní řidiče !!!!
Když dodržujete dopravní předpisy jste škůdce, kterého je třeba okamžitě potrestat.

Nikdo vás neochrání. Toto je jeden z důvodů proč nemám rád tuto vládu. Stát nedokáže represí ochránit slušného člověka ani nemá zájem. Platí i v jiných oblastech občanského života!!!