zjentek

Proč se tady stahuje tolik lidí ze Slovenské republiky?

..to nemaj dost legrace na svejch Odpovědích?

ReHu- a to jim vadí? Tak co potom hledaj tady?

--
Bohužel, jsem upravila chybnou verzi otázky na správnou a vzniklo nedorozumění.

Vkládám tedy původní otázku.
Proč se tady stahuje tolik lidí Republiky Slovensko?

Nejlepší odpověď
led

1 – Najprv si dovolím opraviť malý omyl
Republika Slovensko nejestvuje, ale asi máte na mysli Slovenskú republiku, /všimnite si ako sa to píše/.
2 – teraz priamo na otázku, pre to isté, prečo sa sťahuje toľko ľudí z Českej republiky na www.odpovede.sk, „..to nemaj dost legrace na svejch Odpovědích?“
3 – ale aj tak odpoviem úprimne, keď som sa zaregistrovala sem, odpovede.sk ešte neboli, jeden krát som tu chcela ukončiť činnosť pre národnostnú neznášanlivosť a osobné útoky istých vtedy registrovaných užívateľov, ale po konzultácii s vtedajším adminom som sa sem vrátila.
4 – prekážajú vám tu užívatelia zo Slovenskej republiky a užívatelia z iných štátov už nie? Aj takí sú tu.

Další odpovědi
ReHu

Protože slovenské Odpovědi fungují pouze teoreticky 🙂

quentos

páč vědí, že na slovenské verzi Odpovědí chcíp pes, tady dostanou odpověď o poznání rychleji…

redy

Taky jsem si všimla.
Vono se jim stejská po Česku, nemůžou bez nás vydržet 🙂

anonym

Tady mají svobodu slova! 🙂

anonym

oni nechodí jen na Odpovědi.cz. kam se podívám, tam je potkávám

led

annas, všimnite si ako môže moderátorská úprava textu v otázke zmeniť význam odpovede:
pôvodné v otázke „Proč se tady stahuje tolik lidí z Republiky Slovensko?“
k tomuto bola odpoveď „…Republika Slovensko nejestvuje, ale asi máte na mysli Slovenskú republiku, /všimnite si ako sa to píše/.
vaša moderátorská úprava "Proč se tady stahuje tolik lidí ze Slovenské republiky?“ z danej časti odpovede urobila nezmysel
veď je jasne napísané v otázke Slovenské republiky, tak o čom tá led blábolí, aká Republika Slovensko to sa chce predvádzať?
potom šup sme klik na „nahlásiť“ a zrušiť dpoveď tej chorej led. Správne setapouch, správne, treba využiť každú chybu ktorej sa iný dopustí!

annas

Ad led, omlouvám se. Nebyl to úmysl. Nenapadlo mě, že toho někdo zneužije.

Opravila jsem na republika Slovensko. Až později změnila na Slovenská republika.

V minulosti jsem vkládala i původní znění otázky, ale byla jsem za to kritizovaná. Takže jednou hot, jindy čehý.

Napíši adminovi, aby Vaši odpověď vrátil.

annas

led,

vysvětlila jsem adminov Vaše odpověď je zpět.

led

Tým len nahrávate podvodníkom s viacnásobným profilom:
"Ahmed Nakadi
Ale já jsem setapouch, už jsem to tu nejméně dvakrát potvrdil. A říkat pravdu, to je podle mne normální. " o pár riadkov nižšie. Veľmi vtipné… Čo je to pravda v očiach podvodníka?
Prečo podvodníkom: pretože vedome a zámerne podvádzajú a verejne porušovaním pravidiel tejto stránky sa všetkým vysmievajú.

anonym

Víc profilů mám, potvrdil jsem to několikrát, a co jako? V čem podvádím? Není to nic proto ničemu.

anonym

Např. v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pocit-radosti-stastia-po-chvili-upadne si vystačili pouze slováci. Otázka i odpověď. Tak co sem lezli?

led

vtipné!
zjentek je slovenskej národnosti? a čo tí ďalší boreczech /aha, aj nick má slovenský/

setapouch

Ajeje, to jsi opravdu tak blbá, že neumíš sčítání a odčítání do dvaceti? Je pro tebe nepřekonatelný problém spočítat si, kdy byl který příspěvek vložený?

led

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: 1 – Najprv si dovolím opraviť malý omyl
Republika Slovensko nejestvuje, ale asi máte na mysli Slovenskú republiku, /všimnite si ako sa to píše/.
2 – teraz priamo na otázku, pre to isté, prečo sa sťahuje toľko ľudí z Českej republiky na www.odpovede.sk, „..to nemaj dost legrace na svejch Odpovědích?“
3 – ale aj tak odpoviem úprimne, keď som sa zaregistrovala sem, odpovede.sk ešte neboli, jeden krát som tu chcela ukončiť činnosť pre národnostnú neznášanlivosť a osobné útoky istých vtedy registrovaných užívateľov, ale po konzultácii s vtedajším adminom som sa sem vrátila.
4 – prekážajú vám tu užívatelia zo Slovenskej republiky a užívatelia z iných štátov už nie? Aj takí sú tu.
Nahlásil uživatel: setapouch
Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.

zjentek

led nerozčilujte se, čobolotobolo.

anonym

Ano, typická slovenská polovičatost. Chtěli samostatnost – ale jakmile je to výhodné, zase jsme jim dobří. Týká se to diskusních fór i třeba důchodů.

A odpověď, že tam „chcíp pes, zatímco tady dostanou odpověď“, to je nesmysl – kdyby nelezli sem a byli všichni tam, dostali by tam odpověď stejně rychle, jako tady.

Byl bych moc rád, kdyby na nás Slováci přestali parazitovat. Ale historie ukazuje, že se to od nich očekávat nedá.
Nahlásil uživatel: dudu

Dudu, bacha na cévku :D

anonym

Ty parchante muslimská!

led

Ahmed Nakadi, tvárim sa že nie ste setapouch ako tvrdí barbakan, tak aspoň trochu zmeňte dikciu…
Predsa vy s vašim arabskym nickom by ste mali byť skôr kdesi v… alebo už máte imigrantské vízum?

anonym

Ale já jsem setapouch, už jsem to tu nejméně dvakrát potvrdil. A říkat pravdu, to je podle mne normální. Takže drahá led, ať se ti to líbí nebo ne, vyhlásili jste si klerofašistický stát. Když vám teklo do bot, přilezli jste k nám. Pak jste nám opět vrazili kudlu do zad. To jsou fakta, která nezměníš, i když to budeš sebevíc popírat.

BTW Ahmed Nakadi je fiktivní jméno fiktivní postavy.

led

Vážený, mýlite sa vo vašom politickom hodnotení. Ale je to váš názor, tak si ho nechajte, ale neurážajte tých, čo nezdieľajú váš názor. napríklad barbakana a dudu. mňa neurazíte, uraziť ma totiž môže len rozumný človek!

anonym

Politické hodnocení? To možná používáte vy a podle toho to vypadá. Já dávám přednost hodnocení historickému, to jsou totiž fakta.

led

zjentek, pre zaujímavosť, z ktorého štátu sa prihlasujete?

gecco

Zjentku – neřikej, že ti Slováci vaděj…
😉

zjentek

nevaděj ..oto jsem koukal na avatara led a......„ještě by to šlo“.

led

zjentku, co máte proti kozmetičkám podlahových krytín / uklízečkám/? Dnes je moderná doba, k uklízení potřebujete nejmíň vysokoškolský titul a znalosti programátora IT.

zjentek

tak to jste si špatně vyložila, „ještě by to šlo“ nebylo o profesi ..u toho, co jsem myslel já, můžete bejt kýmkoli .........;)

Dismas

To víš, beze mě nejsou slovenské Odpovede ono.