hanulka11

Proč se tady otázky ,které by měly objasnit pravdu raději smažou ?

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším, ale taky mě to hodně vadí. Jakékoli citlivější téma, tak se buď mlčí, nebo se zaačnou mazat otázky, někdy jen některé odpovědi. Odpovědi, jako napiš si admin. nic neřeší, protože jak je zřejmé, tak odpovídá jen některým, nebo vůbec ne. Velice zajímavé je sledovat třeba i bodování některých otázek.
Připadá mi to, jako kdyby tady byla utvořena nějaká samozvaná klika správců, a ti laskavě popustí dál, jen to co se jim líbí.

Další odpovědi
štamgast

Jak tvrdí Drap, nějaký samozvaný ochránce stránek si zde léčí své mindráky. Tak a jsem zvědav, jestli i tahle otázka bude smazaná.

Andělé

Rosinko,nemáte zač. Stihla jsem si ještě přečíst Vaší otázku,ale už byla smzána,tak jsem nestihla odpovědět,ale aspon v diskuzi jsem napsala,co si myslím já.
Byla jsem pryč a když jsem se vrátila,koukám,že řešíte Vaší smazanou otázku. I mě překvapilo,kam se poděla,kdo ji smazal a proč se tu nedá zjistit,kdo ji hned smazal. Byla tam jen odpověd Drapa a najednou byla pryč. Požádala jste Admíni o vysvětlení?
Jinak mně osobně nevadí jakýkoli názor,každý na něj máme bezesporu právo,ale jsem už taková,zastanu se toho,o kom si myslím,že si to nezaslouží.
Nemusí každý s mým názorem souhlasit a respektuji to.

led

Jednoduché riešenie.
1 – Právomoc mazať príspevky nechať len na adminoch. Chápem, že im takto pribudne práca, ale na druhej strane sa zabráni nenávistnej konfrontácii vo všeobecnosti voči zlatým a strieborným, ktorí sú v tom nevinne.
2 – treba, aby aj uživatelia obmedzili svoje urážlivé výpady na iných užívateľov.
3 – dodržiavať kodex a nevkladať príspevky, ktoré ho porušujú
4 – právo nahlásiť závadnú odpoveď adminom ponechať všetkým užívateľom.
5 – „nekdo si tu prostě léčí svoje mindráky nebo co-když se mu tady nelíbí tak at sem nechodí“ (Milan1961)
Možno ma niekto napadne, že sa opakujem, ale opakovanie nikdy neuškodí.

rosinka

Rovně a čelem jsem se zeptala – a ticho. Odpověd´ jsem tedy dostala. uďělala jsem si obrázek. Annas, proti které jsem nikdy nic neměla a na kterou jsem nikdy nenarážela, ale ona včera na mne ano – dosáhla toho, že si po dnešku o ní myslím své. A teď si někde trůní na svém pomyslném piedestalu, a lituje se. To je škaredá hra, toto. Děkuju Drape za odpověď a všem, kterým moje otázka přišla zajímavá. Andělé, taky dík za odpověd'.Před chvílí mi můj muž řekl – rozmysli si a uvědom, do čeho to vkládáš energii…mějte se tady hezky, hodně z vás jsou moc fajn, a dobře jste mi radili, díky, ahoj všem. (a nebojte se zeptat znova, vždyť jinak se otázky jednou vyčerpají..;-) )
Doplňuji:
Andělé, jste fajn, dík. Otázku smazala annas. Já jsem si naivně myslela, že se dozvím, o co tady vlastně jde. Že vyjasní to, čemu nerozumím. A odcházím odsud, protože na ten kodex tady, s prominutím fakt s..u. Můj kodex je hlavně svoboda slova, a svoboda člověka vůbec.

Deli

Hanulko, nevím, nač narážíš, ale jestli ono to nebude tím, že pravda a láska stále ještě nezvítězila nad lží a nenávistí 😉

SINGO

To by mě taky zajímalo, chtěl jsem položit stejnou otázku ale nakonec jsem si to rozmyslel.

Třeba tu vaše otázka vydrži déle.

www

Nevím proč zmizela, ale rozhodně bych hledal mezi zlatými a stříbrnými.
Zkušenost

MILAN1961

to víš všichni nejsme stejní,nekdo si tu prostě léčí svoje mindráky nebo co-když se mu tady nelíbí tak at sem nechodí

johana 56

Podle toho,co jsem si tady už přečetla o adminech, soudím,že jsou spokojeni s tím,že to za ně někdo vyřeší.I když k tomu není důvod.

annas

Náhodou jsem na otázku narazila. Přesně si nepamatuji, ale vzpomínám si, že šlo o osobní otázku, která na Odpovědi nepatří. Napsala jsem, že z těchto důvodů otázku mažu. Admini nahlášení potvrdili.

Něco v odkazu. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-patrny-rozdil-mezi#discussion

annas

Svoboda slova existuje, ale jsou určitá pravidla, která se musí dodržovat, jinak by byl chaos. Takže je zbytečné házet vinu na někoho jiného.

annas

Chování rosinky a reakce také o něčem napovídaé, takže platí, že je třeba znát vždy okolnosti a uvědomit si souvislost. Jsou i jistá pravidla, která se mají dodržovat.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesko-je-vyborne-multikulturni-zeme

Proč jsme otázku smazala, jsem našla v další otázce.

Na otázku jsem odpověděla, smazala ji až později Uvědomila jsem si, že se již nechci vracet k minulosti a k urážkám, které mě ušedřil barbakan.
Tak jako se Vám nelíbila poznámka Mosoje a reagovala jste neadekvátně.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-patrny-rozdil-mezi#discussion