proč se tady během jedné hodiny objeví dvě stejné otázky,

nahoře je modrá lišta na vyhledávání otázek a odpovědí,používáte ji?
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-kde-zjistim-ze-jsem-v-nejakem-registru-dluzniku

Nejlepší odpověď
hanulka11

protože lidi nepřemýšlí ,přijdou sem seknou tam dotaz a čekají , ale kdo odpovídá ,nebude donekonečna odpovídat na stejné otázky

Další odpovědi
BEAES

Někdy se tak tváří, ale vlastně stejné nejsou…

Miroslavst

To nevím, ale jsou tam tři otázky :D:D

aramah

Trvalo mi docela dlouho, než jsem zjistila jak to funguje,nemyslím že je to úmysl.Modrá lišta je fajn. Třeba tu nejsem jenom já tak natvrdlá.