deninda

Proč se stále,tak hloupě ptám?

Ahoj.Mám problém jak už jsem psala je mi 12 let.Dříve jsem vše věděla nebyla jsem nezodpovědná.Teď když mi např. kamarádka,řekne (to je jenom příklad!)Řekněme,že stojíme s kámoškou na tramvajové zastávce a kamarádka mi třeba řekne,že „Tramvaj jezdí na elektrický pohon!“ místo abych řekla že to vim tak se zeptám jakto?|Fakt mně to štve a připadám si docela nezralá i když dříve jsem se neptala a řekla ale já to vim…Pomozte proč to tak je?

Nejlepší odpověď
bolak

Buď je to tak, že se tvé podvědomí snaží aby se kamarádka cítila chytřejší, tím že jí dáváš najevo že ona ví něco co ty ne, a zvedáš jí tak sebevědomí…

…a nebo prostě jenom chceš aby mlela dál…

Další odpovědi
hanicka.k.cb

Buď je to tak jak píše bolak, nebo to prostě potřebuješ vědět :D:D:D