mandat

Proč se spojuje Vlasta Parkanová a zpěv?

Nejlepší odpověď
Dochy

Kvůli oslavné písni na americký radar v Brdech…

Další odpovědi
cochee

Kromě Dochyho správné odpovědi ještě dodám, že Parkanová v minulosti skutečně aktivně zpívala, jednak lidovky a jednak i jazz.

Lamalam

Protože zpívala ještě před politickým účinkováním.

ivzez

Že by proto, že jsem málokoho slyšela zpívat tak špatně, jako ji?
I pověstná Anička a další „hvězdná pěchota“ na tom jsou lépe …
Doplňuji:
Já mám u Parkanové pocit, že ji občas někdo nechal někde zazpívat
kvůli jejímu společenskému/po­litickému postavení/vlivu.
Kvůli kvalitě to být nemohlo.

bluegrassák

Spojovat můžeš možné i nemožné. Ale toto spojení je poněkud nešťastné. Sice zpívá, ale špatně. To Honzík Vyčítal je na tom ještě dnes podstatně lépe než ona.

Dochy

cochee: Jsem ani nevěděl, myslel jsem, že je to její prvotina. Nebo jsem to zaslech, ale tohle to přebilo…