Proč se „souložit“ smí od 15, ale koupit si časopis, knihu, DVD kde jsou nahé ženy nebo muži se smí od 18?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já nevím jak dnes, ale my jsme si obrázky nahých žen vyměňovali na druhém stupni základky pod lavicí a vůbec nám nevadilo, že to je zakázané. Navíc to v té době byl poklad.
To je ti málo internet. Neříkej, že dodržuješ to prohlášení na začátku.

Další odpovědi
led

Je to neujasnenosť právneho povedomia o ľudských potrebách.
PS.
Pri súloži vás iní nevidia, pri kúpe časopisu ano. Krásne pokrytectvo…

MacChill

když si prohlížíš fotky tak by tě to mohlo ponížit a nebo vyvolat potřebu také fotit fotografie viz. dětská pornografie

SajmonModer

To je dobrá otázka, taky jsem si tuhle otázku v pubertě pokládal, teď nad tím nepřemýšlým.

venkovan

Pornofilmy, knihy, časopisy jsou často mimo skutečnou realitu, nezřídky jsou propagovány technologie na které „mlaďoši“ mají ještě čas si je zkoušet. pravda, že těmto obrázkům a návodům mnoho dospělých i věří, ale nenechte si ten kouzelný svět poznávání kazit komercí.

Tabula rasa

protože žijeme v Kocourkově 😁