bramboracek

Proč se se mnou nebaví i když jsem vedle ní a snažím se o to přijít co se stalo?

Nejlepší odpověď
anonym

Bramboracku , tak ji udelejte bramboracek .. , nebo ji lochtejte tak dlouho , dokud vam to nerekne . 🙂
P.S. Holky jsme takove. Rikaji ne ne ne , ale mysli jo jo jo !! Jen ja jsem vyjimka ! Ja rikam jo jo jo a vsichni ode me utikaji a rikaji ne ne ne !! ;-( bebebe -iv-
Doplňuji:
Na Toruka nemam ! Chechtak se tu " jako " blazen. 🙂

Další odpovědi
arygnoc

je to jenom ženská (dámy, prosím, neurážejte se, snažím se to vysvětlit mužskou logikou a slovníkem, to neznamená, že vás nemáme rádi, právě naopak), prostě se nesnaž pochopit „proč“, ženy myslí jinak.
Ber to jakože nemá den, nemá náladu (i to se ve vztazích stává).

Pokud jsi si není vědom nějakého průseru, havárie, nic se neděje.

A věř, někdy je krásné spolu i mlčet.

Daili

Možná to není tím že nemám den ani náladu,možná to je tím že ti chci dát pusu ale ty nechceš!
Doplňuji:
Deli:To nepomůže,jen jsem ho škádlila a on se urazil :(

Deli

To my ženské děláme… Bohužel.
Zkus zajít za její kamarádkou, řekni jí, jak Ti na ní záleží a ať Ti prozradí, co se vlastně stalo.

Toruk

O co se snažíš přijít? O panictví?
Zeptal ses ji, proč změnila chování?
Doplňuji:
Zeptal ses jí, jestli jsi udělal něco špatně?

gnosis

asi ma rada, kdyz dolizas a vtiras. takovych je spousta, nedelej si tezkou hlavu.

ale pozor si dej na to, aby si te neomotala kolem prstu, jak se stalo kamaradovi. ve 23 letech si s nim slecna doslova utira pozadi, a on to bohuzel nevidi, neslysi.