Avatar uživatele
anonym

Proč se rýmě a kašli říká mužská nemoc?

Nedávno jsem zaslech ženské, to víš chlapská nemoc a pak z ní vypadlo, že se jedná o rýmu a kašel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, zzzzz před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Předpokládám, že je tomu tak, že pro ženu nejsou takové „prkotiny“ nemoc, neboť si zpravidla nemůže dovolit ulehnout a marodit. Naopak „kašlík a rýmička“ je mnohdy pro muže téměř smrtelná nemoc, zvlášť když nedosáhne na ovladač! V obou případech se nejedná o správný přístup!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

No jo -protože muži to špatně snáší a „umírají při ní“/při té nemoci/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No…je to trochu sarkastické označení. Prostě proto, že muži obecně rýmu a kašel snášejí hůř než ženy.

Btw.
Znáš mužskou smtertelnou nemoc na sedm písmen.

R ý m i č k a

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No já minule málem umřel při rýmě, hrůza děs, všichni mě obskakovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pro křížovkáře jasná záležitost, neboť smrtelná nemoc u mužů na sedm zní: rýmečka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nedávno mě to také zajímalo:-)
Mrkni i na zajímavý článek od Romann1610.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opravdu-je-rymicka-pro-muze-smrtelna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

protože ženské to obvykle přecházejí a „hrdinně“ čekají, až je při rýmě a kašli vlivem oslabené imunity skosí něco ještě horšího. Což je samozřejmě ze zdravotního hlediska špatně, jsou samy proti sobě – takže ať se nám klidně chechtají, když je baví se pak léčit z horší nemoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

No já třeba když jsem nemocný tak si radši zalezu někam do klidu a nikoho neotravuju, na tož aby ještě někdo musel lítat kolem mě ! Takže to má asi každý chlap jinak :) Prý nedosáhne na ovladač :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mužské rýma může mít také jiný význam .Člověk může skončit na venerologickém oddělení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek