KdoSiOdJinud

Proč se rychlost stahování postupně zvyšuje?

Myslím tím při stahování jednotlivých souborů ze serverů bez nastavených rychlostních limitů. Stahování začíná třebas na 800kB/s a postupně se vyšplhá třebas na 2.5MB/s – je to tak vždy, čím to je?

Nejlepší odpověď
Bedy

Server, ze kterého stahujete je čím dál tím méně zatěžován. Nebo máte-li vyšší ageritaci, tak zrovna není připojeno tolik lidí a proto linka je méně vytížena.

Další odpovědi
Orange

Podle mě ti prostě server postupně uvolňuje větší kapacitu pro stahování. Nic víc bych v tom nehledal.