zvonisek

Proč se rodí čím dál více psychicky narušených lidí?

Masových vrahů, a tak dále. Lidi kteří mají radost z lidského utrpení.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Já si myslím že v poměru s ostatními lidmi je to pořád stejné jako v minulosti. To že ti to připadá že jich je víc je způsobeno masovými medii které se na těchto lidech přiživují.

Další odpovědi
Drap

Moc by mne zajímalo odkud je taková informace? Pokud to tady tvrdíš, jistě máš alespoň jeden spolehlivý zdroj, který to prokazuje. Osobně si myslím že je to nesmysl. Že se jich rodí stejné procento. jako v minulosti a jak tomu bude i v budoucnosti. Nikdo se v podstatě nenarodí jako masový vrah, to z něj časem udělá výchova a společnost.

dr.luha

Možná to bude tím práškováním. https://youtu­.be/OBTNvdOjB_k

Brčko

jen se o tom víc píše,jinak je to stejné

Palpatine

Podle mě je to tím, že lidí je zkrátka dost a žijeme dlouho v míru, takže každému roste hřebínek a dovoluje si čím dál více. Taky je to zřejmě i degenerací populace jako takové.

Edison

„Lidi v týhle zemi málo hulej.“

ivzez

Podle mne jde stále o ± stejné procento.

zjentek

Ve videu, které vložil dr.luha ( a zasloužil by za odkaz nominaci) to v čase 5.15 až 5.20 přímo vysvětlují!

https://youtu­.be/OBTNvdOjB_k?t=311