Drap

Proč se říká zlaté, dobré, staré časy ?

Když ty zlaté časy vypadaly takto :
http://letecka­posta.cz/661940950
Doplňuji:
Všem děkuji za odpovědi. Škoda, že většina z vás si odkaz zřejmě vůbec neprohlédla.

Nejlepší odpověď
briketka10

to ti neřeknu, ale doba se změnila Annas má
pravdu některé obrázky jsou moc krásné :))
Doplňuji:
jéje já už jsem dnes i slepá led mi promine žejo prosím, prosím, smutně
koukám bůů..
všude vidím na prvním místě Annas áchjo :))

Další odpovědi
led

Boli to časy, keď sa aj poluličný čistič topánok mohol stať milionárom.
Veľa sa odvtedy nezmenilo, teda okrem vonkajšieho zjavu – oblečenie, technika.
A prepáčte, zväčšila sa priepasť medzi tými hore a tými dole, čistič topánok už tú šancu má menšiu.
Doplňuji:
oprava:
pouličný čistič

jirkajirka

Jednou se bude říkat dnešní době,,Staré dobré časy" Byť se nám to dnes nemusí líbit.

badisko

nato spatne se znazime zapomenout a pripominame si vetsinou.. jen ty dobre casy…
Doplňuji:
ale prohledli …hornici to meli vsude tezke …nejen USA…ale super byly modelky by mohly by s fleku valit na transvestit show…

anonym

citujem:

" Škoda, že většina z vás si odkaz zřejmě vůbec neprohlédla."

vkladajte také odkazy, ktoré nemusím sťahovať do počítača. Potom možno nebudete sklamaný. Osobne – adresu letecká pošta ani neotváram.

anonym

U nás v ČR by to mohlo znamenat, že v těch letech to ještě o zlatě bylo. Měli jsme zlatý poklad. Stačila sametová „demokracie“ a zlato je fuč (a taky peníze na důchody).
Doplňuji:
Věř tomu, že všechny snímky jsem si prohlédla. Brát utrpení zlatokopů jako zlaté časy, to jde opravdu jenom se silnou nadsázkou.

bejk66

Bylo vše levné třeba chleba stál 50tník atd…

mosoj

Ti lidé byli chudí, stejně jqako jsou chuedí dnes. Ale byli o mnoho šťastnější.

Ty, co se jim nelíbí stahování prezentace!!!! do počítače bych prosil o sdělení jak se to dá udělat bez ztažení !!! Z těch jejich odkazů určitě ne. Tam to nejde ani nahrát !!

huxa

drap-určitě si více lidí odkaz otevře, jestliže např. obrázky budete nahrávat na internet (např. http://imguplo­ad.cz/ ) a né na leteckou poštu. Je mnohem pohodlnější si pouze otevřít další okno prohlížeče, než muset stahovat soubory, které můžou být i zavirované :)

led

Každé otvorenie akéhokoľvek súboru na internete spočíva v stiahnutí súboru do počítača cookies, temp,…o jeho následné otvorenie v operačnej pamäti

briketka10

máte totiž stejné Avatary, tak proto nezlobte se na mě :))

led

čo s tým spravíme?
Dobre, budem sa tváriť, že ten palček tam je omylom, „nebudu se zlobit já“… Hmmm, ale čo annas, nebude sa hnevať, že som jej „ukradla“ váš/jej palček? :)

led

Briketka10
„všude vidím na prvním místě Annas áchjo :))“ to bude asi tým, že „zlaté, dobré, staré časy“ pominuly. Nastala tvrdá realita :))

annas

led – domnívám se, že záměnu avataru Briketce prominete.

Ale krásnou slovenštinu si raději ponechte.:-))

Paleček si zasloužíte další ode mě. 🙂

Jen jsem vzpomínala, kdy jsem naposled reagovala na fotografie. Bylo to u koček, ale odbarvené a všelijak namaškařené se mně nelíbily 🙂

led

Som zvyknutá na zámeny, premeny a podobne. Aj v reále veľakrát slávu mojej práce žnú iní kosci.

annas

ad led, mám podobné zkušenosti … jenže … čo bolo, to bolo …

briketka10

to nevím co vy dvě ze sebou uděláte ??
já tu mám svou fotku ale vy jste obě šedivý
a navíc ještě zlatý, jestli je text slovensky,
nebo česky psaný je mi jedno sleduju filmy
nedělá mi to problém, proto jsem se spletla:))

led

A to, když začnu psát česky?

briketka10

a to zas néé to nedělééj
moc by ses namáhala a
tvé odpovědi by nebyly už
takové jaké jsou a víš jaké ??
no malebné a krásné :))

Drap

Moc zajímavý text by byl, jedno slovo slovensky další česky a pravidelně střídat

led

:))