mosoj

Proč se říká, že potrefená husa se vždycky ozve ?

Doplňuji:
alexandra : Děkuji za pochopení. Přesně tak to bylo myšleno.

Nejlepší odpověď
alexandra

Taky se říká,kdo se cítí,ten se vtípí.
Takže ten,kdo se ozval na tu otázku od hanulky11,proč někdo dává trapné otázky,tak se chytil.
Mně trapné otázky nevadí,protože někomu to může připadat vtipné,jak říká Miroslav,ale jinak se člověk zesměšní sám. Ale je mi líto,že Burák nepochopila,že to je přísloví,nebo citát nebo co,a tu husu vztahuje na sebe.
Takže opět je to o té potrefené huse.

A jinak jsem nepochopila,co to tady Czechrapsind odpovídá za nesmysl,na tu vaši otázku.Kdyby byl tak hodný a nějak mi to vysvětlil.

Další odpovědi
mojitek

no ja se ozvu vzdycky

czechrapsind : no možná spíš milenců :o)

anonym

Kolik je zde oddaných párů?