honza19hk

proč se říká,že paneláky nejdou dobře bourat?

Dost často slyším názor,že je problém je bourat,ale já v tom problém nevidím pokud je na to správné vybavení.Viz naše nedávná demolice panéláků:
http://www.you­tube.com/watch?v=Bc8qCSM­QYfU&feature=chan­nel&list=UL

Co vy na to?
Doplňuji:
To není žádná reklma nebo prezentace firmy.To že v ní pracuji a zrovna tyhle paneáky jsem boural to je jedno. Video je jen k doplnění otázky.Paneláky dříve problém byly,hydrulický nůžky je poměrně nová forma demolice.

Nejlepší odpověď
anonym

asi proto, že se jedná o železobeton, v panelu jsou dráty a ty jsou mezi sebou posvařované

Další odpovědi
Pájo

Super, ale účelová otázka i s odpovědí. Prostě reklama.
Doplňuji:
Tak žádná reklma, že?… natož prezentace firmy! A ty „titulky“ na začátku jsou překlad pro hluchoněmé, viď. A to ještě bezelstně napíšeš, že tam náááhodou pracuješ a čistě náááhodou zrovna tyhle panleáky bouráte…!!!

U nás se takovému videu říká prezentační nebo také reklamní.

mosoj

Já na to nic.
Bourat to jde, nakonec je to vidět. Pak se to rozdrtí a dá pod dálnici
u Ostravy místo drceného kamene !!!!! ale účtuje se kámen. Zkus to říct těm co v těch panelácích bydlí. To mají jít všichni pod most.
Většina těch lidí je ráda že má kam hlavu složit, protože milionové částky na byt prostě nemají a nikdy mít nebudou. Paneláky jsou to poslední co mně v tomto státě vadí!
V čem bydlíš ty ?

anonym

Pájo má naprostou pravdu, na jiném webu, kde admini fungují normálně, by podobný příspěvek, jako závadnou komerční propagaci, rovnou smázli, max. by šoupli hlášku:
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků. Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

  1. Jednak ses neptal, ale rovnou si odpověděl, takže de fcto chlubil.
  2. Na titulku odkazu je tučně a výrazně název firmy, aby mělo video jen neutrální a informativní charakter, musel bys tam dát, dejme tomu nějaké své privátní bez marketingově zřetelných prvků.
  3. Tvé časté zdůrazňování, že děláš na kšeft vyprošťování, je také značně na hraně.
  4. Otázku jsi vložil do odborné (seriózní) rubriky, kde jsou kritéria značně přísnější, než v kecací zábavě.

Toruk

Tak to je paráda, že se taky někde bourají paneláky; konečně úklid nepořádku. K otázce: myslím, že na tom bourání je velmi náročné/ nákladné odstraňování odpadu.

cukrar

dobré DVD, sice trvá asi 30 minut, nějteré detaily by bezpečák dostal infarkt, ale jako prezentace firmy … líbí se mi DVD…