Avatar uživatele
anonym

proč se říká že má kočka 9 životů,když je stejně zranitelná jako každý tvor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, iceT před 4954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

po těch akrobatických skocích, které provádí a po nichž vždycky dopadne na všechny čtyři, už by byl každej jinej tvor osmkrát mrtvej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jednou jsem videla v tv jak kocka spadla z vysky 25 metru,sedela na strome a nejak nemohla dolu,nekdo se ji snazil pomoci a ona pred nim couvala,az se pod ni zlomila vetev.Te cicine se nic nestalo,jen byla dost vydesena.Ukazovali zpomalene zabery jak zvire padalo,a bylo videt jak se ve vzduchu pretocila tak,aby dopadla na ctyri.
Pry je pro kocku horsi spadnout z mensi vysky,protoze nema na vyrovnani tolik casu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ladyhawke

no, 100× jsem myslela, že ji přerazím a stále žije… těch životů má povíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Je, děkuju za tento příspěvek, tohle info je hodně ceněné :) O tom krematoriu zvířat Praha určtě budu uvažovat.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

No, to si teda piš… Jako tohle je nejlepší řešení. Já bych si nikdy neodpustila třeba kafilerku… to je hrozné řešení :( Tohle je důstoný odchod!

Avatar uživatele
walerianecek

Ahoj, zastávám stejný názor. Kafilerka ne, veterina ne, to je taky kafilerka. Jako nejlepší řešení mít zahradu, ale ne každý takovou možnost má. Pak je tady super to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz.

Avatar uživatele
Kajolka

No, tak to vůbec! Aktuálně to řešíme a jako vůbec si nedovedu predstavit kafilerku…

Avatar uživatele
Cizecek.M

Těch možností opravdu moc není… Ale musím říct, že to Krematorium zvířat Praha je opravdu služba, která se vyplatí. Jako oni zajistí důstojný odchod, a to si naši mazlíčci zaslouží.

Avatar uživatele
GabulkaA

Tak to fakt nevím, taky jsem nad tím přemýšlela už tolikrát… Nicméně naše číča už má 13 let. Sice už se blíží konec, ale… Život měla pestrý a pořád tady je :)

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Tak to máte super, to vám moc přeju. A pořád je vitální? No my právě teď řešíme tu smutnou stránku věci :( Ale koukám, že je hodně doporučované krematorium zvířat Praha. Musím se na jejich služby podívat…

Avatar uživatele
SuzanKa

Tak to je super… držím palce, aby tady s vámi byla co nejdéle… My jsme takové štěstí neměli… Nedávno jsme se rozloučili. Ale díky https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/ to byl důstojný odchod.

před 1054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata