proč se říká že má kočka 9 životů,když je stejně zranitelná jako každý tvor?

Nejlepší odpověď
quentos

po těch akrobatických skocích, které provádí a po nichž vždycky dopadne na všechny čtyři, už by byl každej jinej tvor osmkrát mrtvej

Další odpovědi
iceT

Jednou jsem videla v tv jak kocka spadla z vysky 25 metru,sedela na strome a nejak nemohla dolu,nekdo se ji snazil pomoci a ona pred nim couvala,az se pod ni zlomila vetev.Te cicine se nic nestalo,jen byla dost vydesena.Ukazovali zpomalene zabery jak zvire padalo,a bylo videt jak se ve vzduchu pretocila tak,aby dopadla na ctyri.
Pry je pro kocku horsi spadnout z mensi vysky,protoze nema na vyrovnani tolik casu.

ladyhawke

no, 100× jsem myslela, že ji přerazím a stále žije… těch životů má povíc.

GabulkaA

Je, děkuju za tento příspěvek, tohle info je hodně ceněné :) O tom krematoriu zvířat Praha určtě budu uvažovat.

Lurenka

No, to si teda piš… Jako tohle je nejlepší řešení. Já bych si nikdy neodpustila třeba kafilerku… to je hrozné řešení :( Tohle je důstoný odchod!

walerianecek

Ahoj, zastávám stejný názor. Kafilerka ne, veterina ne, to je taky kafilerka. Jako nejlepší řešení mít zahradu, ale ne každý takovou možnost má. Pak je tady super to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz.

Kajolka

No, tak to vůbec! Aktuálně to řešíme a jako vůbec si nedovedu predstavit kafilerku…

Cizecek.M

Těch možností opravdu moc není… Ale musím říct, že to Krematorium zvířat Praha je opravdu služba, která se vyplatí. Jako oni zajistí důstojný odchod, a to si naši mazlíčci zaslouží.

GabulkaA

Tak to fakt nevím, taky jsem nad tím přemýšlela už tolikrát… Nicméně naše číča už má 13 let. Sice už se blíží konec, ale… Život měla pestrý a pořád tady je :)

Sabulak

Tak to máte super, to vám moc přeju. A pořád je vitální? No my právě teď řešíme tu smutnou stránku věci :( Ale koukám, že je hodně doporučované krematorium zvířat Praha. Musím se na jejich služby podívat…

SuzanKa

Tak to je super… držím palce, aby tady s vámi byla co nejdéle… My jsme takové štěstí neměli… Nedávno jsme se rozloučili. Ale díky https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/ to byl důstojný odchod.