Proč se říká,že když se napijete po konzumaci třešní mléka,budete mít „střevní problémy“?Proč to tak je?

Nejlepší odpověď
anonym

Ono se to ale jen rika. Zkusila jsem na tresne nepit nic … pak zase jen caj , vodu … mleko nepiji , ale potize jsem mela vzdycky. Ty tresne proste vzdycky rychle " odletnou ". 🙂

  • iv-

Další odpovědi
chudst

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravda-ze-je-nevhodne-pit-po-konzumaci-tresni

baghira

Je to obecná zkušenost. A „střevní problémy“ se říká proto, že to zní decentněji, než jiná, údernější a výstižnější pojmenování.

(btw já po zapití peckovitého ovoce střevní problémy nemívám. Většinou :))

Džuls

Moja babka mala črevné problémy vždy, keď niečo zapila mliekom 🙂