štamgast

Proč se říká, že je žena v tom?

Přece je to blbost, spíš by se mělo říkat, že je okolo toho nebo že to je v ní.

Nejlepší odpověď
zjentek

Kdyby to bylo „v ní“, ještě by nebyla „v tom“.

Další odpovědi
Šidlo

lebo tehotnú ženu treba ponížiť, urobiť z nej chuderu, ktorá je nesvojprávna, otrok celej spoločnosti, ktorá v skutočnosti potrebuje dieťa, nie ju…a aj to dieťa je na nič, lebo neprodukuje

,,byť v tom namočený" ,,v niečom plávať" sa vždy používa na problémy…toto má rovnaký základ

prečo sa tiež hovorí ,,má na krku decko"? a toto príslovie platí pre ženu aj pre muža…dieťa je závažie? dieťa sa samo vyrobí, aby všetkým škodilo?

to sú len žvásty, že deti sú budúcnosť....­...deti sú vnímané ako odpad, v lepšom prípade ako ľudia 2.triedy......prečo sa automaticky hovorí deťom nezbedníci, ak nič neurobili?

MK44

Zajisté máte na mysli případy, kdy se tím myslí těhotenství neboli jiný stav. Ženy jsou stvoření mnohomluvná. Když však zjistí, že jsou neplánovaně gravidní, štěbetavost je opouští a upadají do nemluvnosti a tak si to tak zkracují: Jsem v tom. Navíc v prostředí, kde se kolem čehokoli spojeného se sexualitou mlží, vede vyslovení pravého stavu věci k pocitům studu.

Žena ovšem může být v ledasčem. Jak známo, kam nemůže čert … Takže je třeba dávat pozor na slovosled. Je-li v tom žena, ještě to neznamená, že ta žena je v tom. I když … to zpravidla na sebe nenechá dlouho čekat.

led

Pozostatok z viktoriánskych čias, keď o sexe sa nesmelo hovoriť, sen mužov bolo vidieť odhalený členok na nohe a tehotenstvo sa skrývalo.
Povedať o dáme, že čaká bolo vrcholne neslušné, ale keď je už raz v tom, tak počkajme.