proč se říká zákazník náš pán,když to není pravda?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/214773-pekarny-se-domlouvaly-na-cenach-peciva-zaplati-pokutu.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mělo by to tak platit-náš zákazník, náš pán, ale bohužel to bývávalo. Někde to sice platí a tam se rád vracím.

Další odpovědi
BEAES

Určitě to neplatí v cenách, ale setkávám se čím dál více s příjemnými prodavačkami, musí se snažit, když jsou z tržby placené. Pokud někde narazím na neochotnou a namyšlenou prodavačku, většinou se do toho obchodu už nevracím.

hanulka11

Protože správný obchodník si váží příchozích zákazníků a snaží se jim vyhovět-tak to aspoň bývalo . Někde to ale neplatí…bohužel