iceT

Proč se říká-potrefená husa nejvíc kejhá?

Nejlepší odpověď
atriplex

Když máte hejno hus (všechny vypadají stejně). Střelíte do hejna, ale husu nezabijete, jen ji zraníte. Jak zjistíte, kterou jste trefila? Jednoduše, ta zraněná kejhá bolestí. Od toho pak vznikl příměr, že nejvíc se ozývá ten, koho se to týká.

Další odpovědi
tojsemjá

Tak už mám zas kredit-je půlnoc.Protože se nejvíc ozývá většinou ten,koho se věc týká.Jestli jste viděla Americkou krásu,kde herec ve vedlejší roli otce brojí proti homosexuálům,tak víte o čem mluvím.

elektrikář

Jako kluk jsem to zkoušel kamenem ta trefená se ozývala nejvíc. Chodili nám totiž kadit na ručníky u řeky.

iceT

Bohuzel nevidela,dekuji.

tojsemjá

Stojí za pokouknutí.Jde o to (vedlejší příběh)že otec je tvrďas,který kde může vystupuje proti gayům a homosexualitě.No a pak s údivem koukáme,jak se objímá s mužem.No-potrefená husa.Opravdový chlap by tak ostře nevystupoval.