briketka10

Proč se říká " koupit to na solar " ?? a jak to vzniklo ??

Nejlepší odpověď
anonym

Ano solar pexus,velmi citlivé místo.U nás se říká „trojúhelník“­.Jednou,jako menší decko jsem v běhu narazila na držadlo popelnice právě do těch míst a poprvé v životě- a doposud naposled jsem omdlela bolestí.

Další odpovědi
fcoop

To je vždy,když je potřeba dokoupit „něco“ na solární panely (fotovoltaické panely).

Vážně -Solar plexus- to je velmi citlivé místo v místě,kde končí,nebo začíná hrudní koš – okolí žaludku.

No a " koupit to na solar " znamená většinou konec boje. Tvrdý úder pěstí do solaru nikoho nepotěší.

Drap

Solar plexus, z lidské anatomie. Místo těsně pod hrudní kostí.
Používá se ve významu dostal tvrdou ránu, popřípadě poslední rána před koncem.