bolak

Proč se říká: „A máš po žížalkách!“?

Jak to vzniklo?

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí mírně zapátrat – a neopakovat dotazy…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-rceni-tak-a-mas-po-zizalkach
😉

Další odpovědi
badisko

Pockej az jednoho krasneno dne naseres admina… taky buses mit po zizalkach …:D

Hamon

Tohle se u nás neříká.

bolak

mowla: já je neopakuju, takový dotaz jsem ještě nepoložil :)

badisko

bolaku ma pravdu …copyright :p … ale vis jak naseptavac …

bolak

Kdepák, nemá pravdu, ta otázka je úplně jiná. Uznávám že náhodnému kolemjdoucímu se na první pohled může zdát, že se ty otázky sobě navzájem podobají, ale totožné rozhodně nejsou, za tím si stojím.