Michal

Proč se ptáte neustále na volby?

Neustále jsou tu různě modifikované otázky stran voleb.Slušné i vtíravé,ponechte lidi ať se rozhodují bez pomocných otázek!A to nemluvím o soukromí voliče.

Nejlepší odpověď
anonym

Tipnul bych,že je to zajímá.To je snad pozitivum,ne? Ale ono to po volbách vyšumí,všichni budeme šťastní,budeme kráčet světlým zítřkům vstříc.

Další odpovědi
Miroslavst

Až bude na pořadu dne přistání na Marsu, tak se zde všichni budou ptát na otázky ohledně tohoto přistání na Marsu. V současné době se blíží volby, tak se lidi ptají na volby. Vzpomeňte na novelu tr. zákona na začátku roku, co tu bylo otázek ohledně domnělé amnestie.
Pokud považujete svou odpověď za intimní a soukromou, tak neodpovídejte. Pardón, zapomněl jsem, že i odpověď typu-též soukromá věc je vlastně bod pro vás.
A pokud odpovíte, že volíte toho či onoho, stejně vás nikdo nezná-jen přezdívku michal s tmavýmy vlasy.

GangstaHelper

Lidé jsou zvědaví. Nic nového. Tato otázka navíc nemá obvykle stálou odpověď.

Soukromí voliče? To snad není narušeno – 1. Každý odpovídá dobrovolně
2. Každý odpovídá pod přezdívkou

Další věcí je, že i na odpovědi se podívá jen ten, koho toto téma zajímá.

panenka

Lidi se chcou jen zde zeptat koho by druzí volili a pokud chcou odpoví a pokud ne tak odpovědět nemusí.