Proč se příslušník dopravní policie na mne čertil ?

Při rutinní kontrole se mě příslušník zeptal na jméno a já mu odpověděl Pavel,ale ne to,to druhé,ptal se opět a já mu odpověděl,že druhé nemám,proto že jsem nebyl biřmován a on mi řekl:Pavle,ne­dělejte si ze mne srandu jeďte a už vás nechci potkat!

Nejlepší odpověď
Lucijej

Není jméno jako jméno :o)
Když jsem chodila na kurz angličtiny, tak se nám lektor předtavoval jako Pavel Paul a jedna spolužačka si myslela, že překládá do angličtiny svoje křetní jméno :o)
Doplňuji:

  • pořád mi vyskakuje jedno písmeno :o)

Další odpovědi
Andělé

No tj.něco:-D.....to zas půjdu spát s hubou vytlemenou,protože co Ty napíšeš,to fakt nemá chybu!
Barabakane,Ty bys měl vydat knihu autobiografii! Já bych byla první v řadě,kdo by si ji hned mazal koupit..:-))
Doplňuji:
Teda bez Mazala 😁

Mapel

Já bych řekl, že to pochopil a tak tě pustil. Jeden příslušník můj fórek nepochopil a já přišel o techničák.

Damiana

Měl jsi štěstí, že byl orgán evidentně v dobrém rozmaru. Divím se, že jsi neřekl na „to druhé“: Barbakan. 🙂