MadAnnie

Proč se „Prima“ přejmenovala na „Prima family“?

Nejlepší odpověď
annas

Hlavním důvodem pro vznik nového kanálu je ještě jasnější profilace všech tří televizních stanic skupiny Prima – od 1. ledna budou všechny naše televize naprosto jednoznačně zaměřené:
Prima family na zábavu pro celou rodinu, Prima COOL pro mladé a pro muže a Prima love plná láskyplného ženského humoru,“ vysvětluje Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

http://www.ipri­ma.cz/novinky/na­ladte-si-rodinnou-zabavu-na-nove-televizi-prima-family-jiz-od-1-ledna-2012

Další odpovědi
Alesh

Předpokládám, že kvůli tomu, že mají víc stanic pod názvem Prima, tak aby se to jasně odlišilo – Prima Family, Prima Cool, …
Když se pak bude mluvil o Primě, bude se myslet společnost se všemi kanály. Když se bude chtít mluvit o konkrétní stanici řekne se např. Prima Cool.

balca

Asi nějaký marketingový tah