jjj123456789

Proč se při výrobě slonoviny zabíjí slon?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus divokému slonovi sebrat kel…
😁

Další odpovědi
www

  1. Slonovina se nevyrábí, ale získává od slonů
  2. Zvířeti se musí nějak odebrat a poněvadž je obchod se slonovinou zakázán, je pro pytláky mnohem jednodušší zvíře rychle zabít, než složitě uspávat narkotizační střelou a současně např. o to více i riskovat, nehledě k finančním nákladům a dostupnosti takové zbraně.

Mirdas

Slonovinu nedokážeme vyrobit a tak se kvůli ní vraždí tak krásná zvířata jako sloni bezesporu jsou.

Agneta

Často se ale při „výrobě slonoviny“ zabíjí lidé, zvláště na sloních hřbitovech :DDD