sesednizkola

Proc se pred par lety lepila hvezda cokolady Orion za okno?

To byla nejaka soutez tenkrat? Nejak jsem si nahodou na tuhle blbost vzpomel, jak to kazdy mel za oknem nalepene.

Dekuji. Tyjo. To je to vazne rok 2002? Cekal jsem tak maximalne 5–6 let zpatky. Starneme rychle nejak koukam :D

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… počti si,šlo opravdu o soutěž: http://mam.ih­ned.cz/c1-10655520-hvezda-orionu-zaplavi-opet-ceska-okna

Další odpovědi
anonym

Vím jen to:

http://rychnov­sky.denik.cz/zlo­ciny-a-soudy/obzvlast-duverivi-seniori-by-meli-byt-obezretni-a-.html

Taky čumím, jak ten čas letí.

briketka10

Jo, ale jen ve městech ve vesnicích měli
lidi utrum chápete a tu Hvězdu jsme tam
měli vylepenou taky a co nakoupených
sladkostí, aby byly ty obaly z nich áchjo ..

da ny

Hvězda + čokoládové (Orion) výrobky doma, odpověď na otázku = penízky až 100 000 Kč ;)
Návštěvy hvězdného týmu v domácnostech byly denně vysílány v TV
http://strate­gie.e15.cz/zpra­vy/hvezdna-soutez-orion-2-439003
¨http://disku­se.dama.cz/d.php?d=8067

gecco

No jasně…
Kdo měl vylepenou hvězdu, mohl vyhrát – nepamatuju si co a jaké byly další podmínky…
😉

anonym

Orion" v jedné ze svých variant nabízela kumulovanou výhru 5 tisíc Kč za každý výrobek značky Orion, který „čokohlídka“ našla v domácnosti, …

JájsemRaibek

Po městech jezdil tým Orion a náhodně si vybral okno, kde měli vylepenou hvězdu. Pak byla ještě jedna podmínka, museli mít doma (nevím jistě, ale myslím, že alespoň jeden) výrobek Orion.
Pokud toto splnili, dostali výhru. 10–100 tisíc – už nepamatuju.

xxx3

no jo, v Orionu tenkrát přišli na to, jak si relativně lacino zajistit billboardy přímo na oknech nadšeně (a prakticky zdarma) spolupracujících občanů. Geniální reklamní tah. Celkem by mě zajímalo, jestli se to nějak více projevilo na prodejích.

johana 56

Jednalo se o soutěž v rámci produktů Orion, moje první a (zatím) poslední výhra v životě.
Jednou jsem hvězdu Orion do okna nalepila (ukecala mně sousedka) a během půl hodiny krásná odměna za mlsný jazýček, na který jsem zatím vždycky doplácela. Za pět výrobků značky Orion, které jsou doma vždy po ruce, to byla celkem slušná sumička…

lexx

možná proto aby starej Mikuláš věděl kde jsou děcka co čekaj na sladkosti…