Matthew

Proč se pokerový hráč bere jako sportovec ??? :)

Přitom sedí na židly, chroupe buráky :D a potí pot i s peněženek :)
Berte mě s humorem ;)
Doplňuji:
No jo, občas se stane nooo :D za hrubku se omlouvám :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Protože se věnuje sportu.
Tvůj dotaz nelze brát s humorem, je to masakr spáchaný na češtině, projev naprosté ignorance.

Další odpovědi
Braník

stejně jako šachista,ten se taky nepředře
Doplňuji:
nesouhlasím s Quentosem,jelikož i hráč v pokeru se musí zdárně potit jak fyzicky tak i psychicky protože se taktéž jedná o duševní sport, stejně scrabblistů, mozek jimtky musí makat na plný pecky,vyřízení mohou být i hráči pokeru,když prohrají nebo vyhrají,tak i šachistém , kterým defacto o nic nejde

quentos

protože se jedná o duševní sport, stejně jako u šachistů nebo scrabblistů. Nesouhlasím s Braníkem v tom, že se nepředře – mozek jim mnohdy šrotuje natolik, že jejich námaha je srovnatelná se situací, kdy by skládali uhlí. Věřte, že po turnajích býváme vyřízení úplně stejně jako „fyzičtí“ sportovci.
Doplňuji:
Braník, nepřekrucovat – to, že se nepředře, jste řek první vy

hmm..

v tomto prípade to v preklade znamená patologický hráč.. ale kto si to prizná? popieranie závislosti je jej jasným príznakom