Avatar uživatele
anonym

Proč se platí poplatky městům jenom za psy?

Když lze chovat doma kočku, ptáky, hady, morčata, myši,…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, bobánek před 4817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

No já bych řekl,že to bude asi tím,že páničkové a paničky nechávají po psech nejvíce bordelu,ale i když by to mělo jít na čištění ulic a chodníků(ve městech),tak se stejně neustále vyhýbáme nějakým hromádkám,bohužel je nás málo,co to po svých miláčcích uklízejí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

A ty máš tolik financí že by jsi chtěl platit za všechny zvířata? já si myslím že každý je rád že se platí jenom za ty psy.Já například za psa platím na rok 150 kč ale moje mamka která bydlí 10 km ode mě už platí 450 kč a kde na to ostatní zvířectvo by lidi měly brát peníze když poslanci nám vše berou a nenechávaj nám nic.Budme rádi že se platí jenom ten pes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s předchozí odpovědí.

Vlastním dva psy, budeme mít třetího. Dále máme několik králíků a kočky. Ono se to nezdá, ale za ten jeden rok by to hodilo dost peněz.

Přijde mi divné platit za psa, když já jsem si ho pořídila, já ho živím, já mu dávám vše potřebné, ale aspoň, že jen ten pes. Nedovedu si představit platit za všechna zvířata a že jsem jich vlastnila dost.

Buďme rádi za to, co je teď. Ono to totiž může být daleko horší…!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Chápu,že se platí za psy ve městech,ale proč se platí i na vesnici,kde mám psa na svém pozemku a nechodím ho venčit ven?????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek