Bronzový

Proč se platí poplatek za to, že mám psa? A za kočky, králíky, krávy, koně atd.. ne. Není to diskriminační?

Doplňuji:
zl@tk@: já psa potřebuju. Pokusili se nás vykrást, tak hlídá. Přes psa si jen tak někdo netroufne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Možná budou i hlavnější důvody, ale o tomhle jsem několikrát uvažovala a když si to vezmeme, tak se psem chodíš ven, málokdy a málokdo lidé po psech vše uklízí. Město má na starost úpravu zeleně a některá města (např. naše město) likviduje v určitých oblastech psí exkrementy. Sice můžeš oponovat, že když máš psa u RD, tak to není Tvůj případ, ale kdo by měl dělat evidenci, jak často kdo chodí, či nechodí se psem i na veřejné prostranství,.. Ani mně se to nelíbí, ale neudělám nic. A bude hůř - brzo budou daně zcela za vše a budeme vzpomínat, jak jsme platili jen za psy..

Další odpovědi:

Pokročilý

Za pejska platíš hlavně tzv. daň z luxusu, protože ho nepotřebuješ. Nedá se srovnávat s králíky apod.To jsou zvířata a priori určena ke konzumaci. Kočky ne, pochopitelně !
V pořádku.Mám dost silný dojem, že pokud nebydlíš přímo v paneláku, ale v rod. domku měla bys mít na psa slevu. Toto si lze ověřit u příslušného Městského či Obecního úřadu. Takhle to funguje v Praze: http://vets4pets.cz/…

Co kdyby po mě králík chtěl televizor do své klícky. Kdo to bude platit když mu televizor daruji?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.