někdo

Proč se pes zahrabává?

Po venčení když přijdem dom, tak se nažere a míto aby šel odpočívat do pelechu, tak vleze na postel, naháže si peřiny na hromadu a zahrabe se do nich

Odpovědi
Georgo2010

To je zcela přirozený jev, náš pes to dělá také. V pelíšku nemá takový klid a soukromí jako pod peřinou, kde se schoulí do klubíčka a spokojeně odpočívá. Nebojte, jakmile mu začne být vedro, vynoruje se ven.

Curiosity

můj pes to dělá taky 🙂 ..a někdy si jen vrazí hlavu pod peřinu, asi aby měl tmu.. když třeba večer svítím v pokoji 😁

žolik

Mě to dělá také pes,je to legrace je vidět že musí se přikrýt ať jim není zima.

Zdroj: žolík