Pokročilý

Proč se okenní skla čistí nejlépe novinami?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Protože se nejlépe čistí něčím jiným.
Skla se nejlépe čistí speciálními mikrohadříky, které nezanechávají žádné nitky ani šmouhy.

Další odpovědi:

Zlatý

Protože nepouští chlupy. Takže bude fungovat vše co trochu saje a nepouští chlupy.

Doplňuji:
Vůbec nejlepší co jsem viděl na okna je gumová stěrka s malým vysavačem.
Koupil jsem k vánocům manželce i dceři.

Stříbrný

Nečistí se nejlépe novinami. Před položením otázky sis to měl vyzkoušet.

Stříbrný

Bejvávalo. Dnes je novinový papír jiný než za komiků, dnes je taky daleko víc možností. Kdysi byl fakt jen ten novinový papír a Okena a s tím to šlo nejlépe...

Stříbrný

tohle platilo před 30 lety, protože neexistovali žádné mikrohadříky, stěrky, kuchyňské papírové utěrky a pod...prostě Rudého právo bylo nejdostupnější "dolešťovačka" a "dosušovačka" poté, co se okna umyla jarovou vodou (s malým j, každý tekutý prostředek na nádobí byl jar) a pak Okenou a bylo je třeba vysušit a doleštit...výhoda byla, že se pak jednoduše vyhodily (ty noviny)...

Zlatý

Mi se to novinami čistí špatně. Používám klasickou stěrku, uvažuji, o koupi parního čističe, který by měl i funkci čištění oken.

Stříbrný

Na okna používám gumovou stěrku,na zbytky vody kolem rámu je nejlepší kus sarého prostěradla,saje a nechlupatí.Parní čističe a vysavače jsou možná dobrý,ale tak na mytí několika oken doma.Myju v létě 2000 m2 oken,ručně to jde nejrychleji.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2739
Zlatý quentos 1322
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.