Avatar uživatele
vivatisCZ

Proč se okenní skla čistí nejlépe novinami?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3744 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Questman

Protože se nejlépe čistí něčím jiným.
Skla se nejlépe čistí speciálními mikrohadříky, které nezanechávají žádné nitky ani šmouhy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Protože nepouští chlupy. Takže bude fungovat vše co trochu saje a nepouští chlupy.

Doplňuji:
Vůbec nejlepší co jsem viděl na okna je gumová stěrka s malým vysavačem.
Koupil jsem k vánocům manželce i dceři.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nečistí se nejlépe novinami. Před položením otázky sis to měl vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Bejvávalo. Dnes je novinový papír jiný než za komiků, dnes je taky daleko víc možností. Kdysi byl fakt jen ten novinový papír a Okena a s tím to šlo nejlépe…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

tohle platilo před 30 lety, protože neexistovali žádné mikrohadříky, stěrky, kuchyňské papírové utěrky a pod…prostě Rudého právo bylo nejdostupnější „dolešťovačka“ a „dosušovačka“ poté, co se okna umyla jarovou vodou (s malým j, každý tekutý prostředek na nádobí byl jar) a pak Okenou a bylo je třeba vysušit a doleštit…výhoda byla, že se pak jednoduše vyhodily (ty noviny)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Mi se to novinami čistí špatně. Používám klasickou stěrku, uvažuji, o koupi parního čističe, který by měl i funkci čištění oken.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na okna používám gumovou stěrku,na zbytky vody kolem rámu je nejlepší kus sarého prostěradla,saje a nechlupatí.Parní čističe a vysavače jsou možná dobrý,ale tak na mytí několika oken doma.Myju v létě 2000 m2 oken,ručně to jde nejrychleji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Mně se teda okna novinami dobře nemyla. I s nimi jsme na nich měla šmouhy. Nejvíc se mi osvědčil čistič oken Karcher. Nejdřív jsem si ho půjčila od mamky, abych si ho vyzkoušela a je to fakt skvělý pomocník. Abych si ho pokaždé nemusela půjčovat, tak jsem si ho koupila z https://www.pro­finaradi.com/pro­fesionalni-cistici-a-osetrujici-prostredky . Nestojí majlant, proto jsem se rozhodla, že si ho koupím.

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pro zzzzz :

http://www.karcher-satter.cz/aktu­ality/aku-sterka-karcher-wv-50-plus-s-odsavanim

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

dík 🙂

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek