Misa503

Proč se objevila černá stránka?

Dobrý den. Mám stolní PC, WIN 8.1

Byl jsem na seznamu a chtěl jsem přejít na jinou stránku a najednou se mi objevila černá stránka . Nikdy před tím jsem toto neviděl na monitoru. Proč se mi tak stalo ? Dost složitě jsem se té stránky zbavoval a už ani nevím přesně jak a najednou byla černá stránka pryč. Děkuji za případné rady.

Nejlepší odpověď
gecco

Takto těžko říct…
Mohlo jít o zablokované (dočasně) okno prohlížeče, načítání nějaké reklamy – škoda, že sis nevšiml, co bylo v adresním řádku…
Příště se kukni…
😉