Michal Kole

Proč se obchodní řetězce odvolávají kvůli pokutám od Česká obchodní inspekce/Státní zemědělská a potravinářská inspekce

těch pár tisíc co dostávají jsou v porovnání se zisky drobné.

Určitě prodejní ztráty na neprodaném zboží jsou větší než pokuty

Podle mě to musí to odvolávání je jen „zdržovačka“ a v mých očích to dělá jen negativní PR.

Když k tomu přičtu, že některé prodavačky se klidně hrabou zákazníkovi v tašce či se netváří zrovna mile a vlídně, tak by si zaplacením bez obstrukcí jen vylepšili renomé.

Já nemám problém svojí chybu uznat.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by se neodvolávaly, když mají tu možnost. Pokud to vyjde, tak ušetří. Vše je dnes o penězích.