Štoura

Proč se o otázce přijetí / nepřijetí uprchlíků stále jen kecá?

To mají v celé Evropě rozum pouze Maďaři? Přečtěte si názor jedné Češky žijící ve Velké Británii: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3736­43-iva-pekarkova-dnes-se-do-evropy-dostavaji-ti-nejprolhanejsi.html
Češi tam mají stejnou pověst jako Poláci, prý stojíme za h… a jsme prý největší rasisté. Zdá se mi, že je to nějaký protimluv, sami mají s imigranty špatné zkušenosti. Věřím ale tomu, že většina současných lidí z Afriky a východu Asie jsou ksindlové, kteří chtějí využít / zneužít sociální systém ve vyspělých státech Evropy. Část z nich, kteří skutečně utíkají před válkami, vražděním,…, bude Evropanům líbat ruce za pomoc, ale jejich děti a vnuci už ne. Ti se budou cítit jako vyděděnci v bohatém státě a na problém je zaděláno. Taková Francie by mohla vyprávět. Zakrátko budeme na nepracující, kradoucí a vše devastující Cikány vzpomínat jako na hodňoučké příživníky.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Protože tenhle manipulující článek na „novinkách"se jim zase hodí "do krámu!“ Paní Pekárková ať si žije tam,kde a s kým si to vybrala!

Západní mocnosti včetně Británie kolonizovaly Afriku,tak za to musí nést odpovědnost! Slovensko, Česko, Polsko nebo
Maďarsko nikdy nekolonizovalo nějaké africké země,
nebohatlo z otrocké práce Afričanů, netěžilo z Afriky nerostné
bohatství, neodstraňovalo nepohodlné africké politiky,
nevedlo války… ..my jsme nikdy Afričanům neubližovali!
Západní velmoci jim ty problémy způsobily,jejich bohatství je to,co ukradli rozvojovým zemím,tak ať si to „vyžerou“, nezbavují se odpovědnosti a nezatahují do toho nás! Oni jim to zkrátka dluží!

A Romové?Ti tam prý mají šanci na lepší život (než asi u nás),tak proč tam houfně neutíkají?Protože se tam musí dodržovat nějaká pravidla,žee?

Další odpovědi
ptáč

Nabízí se příležitost ke smíření a spojení s romským obyvatelstvem a prohlásit je za ‚bílé‘, protože jsou naši a žijeme spolu po staletí. Společně můžeme bojovat proti imigranstkým nepřátelům a vytvořit si hezkou zem.

ptáč

Spisovatelka, překladatelka, tlumočnice, to ukazuje, že dokáže vymýšlet pěkné pseudomorální baj­ky.

ptáč

http://euportal­.parlamentnilis­ty.cz/Articles/14032-dvoji-metr-lidskopravnich-hyen-mozna-jste-si-vsimli-ze-kdyz-nejaky-magor-napadne-roma-nebo-cloveka-s-tmavsi-pleti-.aspx

Jeden americký filozof, jméno si již bohužel nepamatuji, řekl v souvislosti s tím, jak Evropa ustupuje islámu, že Evropané trpí stockholmským syndromem, kdy po staletích útoků muslimů na Evropu, vraždění Evropanů a jejich odvlékání do otroctví si oběť vytvořila určitý citový vztah ke svému trýzniteli.