KN

Proč se notebook nenabil, když jsem ho nechal celou noc nabíjet?

Proč se notebook nenabil, když jsem ho nechal celou noc nabíjet? A on se pořád nechce nebít. Jak je to možné? Já mám HP mini. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
To už jsem zkoušel.

Odpovědi
SpiderRoy

Zkuste pročistit konektory,vyndat zandat baterku.

led

Skuste zapnúť nb bez baterky, len so zdrojom (Overenie, či zdroj funguje).

IK

zkontroluj zda svítí světýlko vedle konektoru napájení a jestli se zobrazuje ikonka s dobíjením dole v liště. HP mini má už víc verzí, ale tohle by mělo ukázat zda není v konektoru závada a jestli tam jde vůbec proud.