Proč se norné stěně říká norná?

Díky za odpovědi.
Do vody jo,ale vždyt většina jí je vidět nad hladinou.
https://www.go­ogle.cz/search?q=nor­n%C3%A1+st%C4%9Bna&biw=1­366&bih=633&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwiCk7Gx6L3JAh­VJRBQKHbvnAUc­Q_AUIBigB

Nejlepší odpověď
anonym

protože se noří do vody

Další odpovědi
gecco

K Doplnění:
Není jí většina vidět nad hladinou – pod tím nafouknutým tubusem (který na hladině plave) je ´zástěrka´, obvykle cca půlmetru vysoká (hluboká), dole zatížená…

anonym

Nevím, jestli pochopíš slovenštinu a pokud ne, poradí ti někdo, kdo ji zná a nebo je jeho rodným jazykem: Plávajúca prekážka používaná na zadržanie alebo obmedzenie šírenia znečisťujúcej látky na hladine vody resp.zariadenie na zachytávanie uniknutých škodlivých látok, najčastejšie ropných produktov z vodnej hladiny.

Klaproth

Protože její část je ponořená.

anonym

Jugare, děkuji ti, že jsi mně nechal zablokovat, což svědčí o Tvé nízké inteligenci a o tom, že Ty jsi horší než komuniti.Ti mně za mou kritiku na jejich hlavy nechali na pokoji, protože věděli, že mám pravdu.
O tom, jaký jsi a odpověď admina posílám všem ostatním, aby si udělali obrázek o kryse v našich řadách.

anonym

Já mám v práci něco podobného,ale opravdu plave většina nad hladinou,proto se divím.

anonym

Ty jsi řidič vznášedla?

anonym

Tak namlat svým potomkům Drape.
Ale školné jsi nikdy neplatil.

anonym

Drap nemusel platit školné, to je tví rodiče ano, jinak bys měl vzdělání mateřské školky!