Avatar uživatele
anonym

Proč se norné stěně říká norná?

Díky za odpovědi.
Do vody jo,ale vždyt většina jí je vidět nad hladinou.
https://www.go­ogle.cz/search?q=nor­n%C3%A1+st%C4%9Bna&biw=1­366&bih=633&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwiCk7Gx6L3JAh­VJRBQKHbvnAUc­Q_AUIBigB

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

protože se noří do vody

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

K Doplnění:
Není jí většina vidět nad hladinou – pod tím nafouknutým tubusem (který na hladině plave) je ´zástěrka´, obvykle cca půlmetru vysoká (hluboká), dole zatížená…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevím, jestli pochopíš slovenštinu a pokud ne, poradí ti někdo, kdo ji zná a nebo je jeho rodným jazykem: Plávajúca prekážka používaná na zadržanie alebo obmedzenie šírenia znečisťujúcej látky na hladine vody resp.zariadenie na zachytávanie uniknutých škodlivých látok, najčastejšie ropných produktov z vodnej hladiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Protože její část je ponořená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, děkuji ti, že jsi mně nechal zablokovat, což svědčí o Tvé nízké inteligenci a o tom, že Ty jsi horší než komuniti.Ti mně za mou kritiku na jejich hlavy nechali na pokoji, protože věděli, že mám pravdu.
O tom, jaký jsi a odpověď admina posílám všem ostatním, aby si udělali obrázek o kryse v našich řadách.

před 3060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já mám v práci něco podobného,ale opravdu plave většina nad hladinou,proto se divím.

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty jsi řidič vznášedla?

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak namlat svým potomkům Drape.
Ale školné jsi nikdy neplatil.

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drap nemusel platit školné, to je tví rodiče ano, jinak bys měl vzdělání mateřské školky!

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek