Proč se neuvádí věk?

Zajímalo by mně, otázka spíš pro autory stránek, proč se zde neuvádí aspoň věk tazatele, to by podle mého stačilo k tomu, aby člověk věděl, jak adekvátně odpovědět …
Doplňuji:
Abych to uvedla na pravou míru,já to tak nějak sleduju,ale je vidět,že spousta dalších ne…viz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jse-mam-zbavit-mesicku

Nejlepší odpověď
dagry

Když se podíváš do „Nejpopulárnějších otázek“ tak tam se několik z nás ke svému věku přiznalo. A protože četnost odpovídajících tady není až tak velká a většinou se tu objevují jedni a ti samí, tak si časem zapamatuješ kdo je kdo a kolik mu je. A u spousty otázek, které jsou tady kladeny, si myslím, že věk není vůbec podstatný.

Další odpovědi
BEAES

Souhlasím s Afro.m., to už by jsme byli někde jinde…stejně každý s takovou otázkou odkáže dotyčného za rodičem, či doktorem. Tu se snaží každý pomoci, ne ublížit…
Chyba nebude v nás, ale v rodičích té dotyčné.

anonym

naprosto s vámi souhlasím,pro­tože,když se dostane k PC 11leté děvče a dostane takovou sprchu od zdejších (rádoby vtipných uživatelů)tak měla asi oči na vrch hlavy,myslím tu otázku,kterou jste zde zopakovala.

afro.minerva

Milá/ý kropitko. Já nevím co vás na tom tak pohoršuje, na té otázce od jedenáctileté holky z toho vašeho odkazu. Tak se zeptala. Není to přece žádná tragédie. Já si myslím, že je to jedno. Jste snad její matka/otec a máte vztek, že se vaše dcera dozvěděla něco o menstruaci, anikoncepci a těhotenství. Nemusíte se bát. V 11 letech sotva přijde těhotná. Navíc na tom nevidím nic špatného. Stejně si to ten člověk tady na netu najde. Tomu nezabrání nikdo.

Navíc si myslím, že je dobře, že se věk neuvádí. Stejně by se uživatelé jenom zase nesmyslně škatulkovali. Prozatím se jedná jenom o vševědy, kteří si tady jenom leští svoje ego. A když by se potom ptal někdo mladší, tak by se k němu taky mohli někteří uživatelé chovat neadekvátně. Takže s tím, že se nezobrazuje věk naprosto souhlasím.

kropitko

pro minervu,ale ona se vlastně téměř nic nedozvěděla

afro.minerva

Nemyslím si. Dozvěděla se toho dost. Měsíčky končí menopauzou, mizí v těhotenství, při vyoperování dělohy a taky při braní určité hormonální antikoncepce. Pak se dozvěděla, že to patří k cyklu ženy. Co by se měla dozvědět dál? Vždyť dostala komplexně úplné informace + pár možná ne až tak dokonale vtipných poznámek…

kropitko

Zajímá mě to proto,že včera několik z vás radilo 11 leté holčině,jak se zbavit měsíčků. Mám stejně starou dceru a nedokážu si představit,že by otěhotněla,jen aby se zbavila menstruace. Kdyby byl uveden věk u tazatele,tak k těmto sytuacím by nemohlo docházet.

afro.minerva

Tak to si nedokážu představit ani já…:-DDD
Nemyslím si, že by byla tak hloupá a běžela se nechat oplodnit… 😁

Myslím, že to opravdu trochu přeháníte. Že si udělal někdo legraci s tím, že mluvil o květinách, které kosí na zahradě kosou? A nebo o cestování v čase?

Ano. Měsíčky končí menopauzou. To je fakt. A je přece jedno, jestli je té holce 11 let. To je pouze informace. A ano, měsíčky mizí v těhotenství. To je taky pouze informace.

Jinak si myslím, že vás to nějak moc děsí. Já si myslím, že když si se svojí dcerou pořádně promluvíte, tak uznáte, že je natolik chytrá, aby takovou hloupost nedělal, i kdyby jí to napsali na tisíci webech. Trochu ta děcka podceňujete, nemyslíte?

kropitko

jen mi přišlo,že to tu dívku trochu vylekalo,mám myslím tím,ta menstruace,vypadá to,že s ní rodiče o tom moc nemluví,možná nebít kamarádek,tak by ani nevěděla co se s ní děje. Moje dcera takové problémy nemá,teda ani jedna z nich,téma menstruace je u nás na denním pořádku…mám tři dcery,tak si to asi dokážete představit. Asi jste nepochopili co jsem tím chtěla říct,že by bylo mnohem lepší,kdyby aspoň tedy u těch náctiletých byl uvádět věk,aby pak neměli v těch svých makovičkách ještě větší zmatek…

afro.minerva

Já jsem to takhle pochopila. Ale myslím si, že i ti náctiletí to mají kolikrát v hlavě taky pěkně srovnané. Nemyslím si, že nízký věk je důvodem pro nějaké speciální ohledy. To myslím v dobrém. Jde o to, že by si pak mohli připadat, jako že je ostatní berou jako méněcenné, že musejí být označení.

Spíš si myslím, že se jenom normálě zeptala. Ve školách a všude je už taková světa, že určitě ví o čem mluví. Dnes už ví skoro všechno o sexu kolikrát i děti v prní třídě základní školy. Když si vzpomenu, jak na mě prvňáčci ve vestibulu základy pokřikovali něco o pí.e a jestli za tím rohen neš.kám, tak se musím smát.

Já bych se nebála. 😁